ПЛАН спортивно-масових заходів на 2019р.

 Січень

1. Чемпіонат області «Новорічні старти» з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006, 2007, 2008р.н., 05.01.2019р.,м. Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В.

2. Відкрита першість з міні-футболу серед хлопчиків 2005-07р.н., 2008-09р.н.;2010-11 р.н. груп початкової підготовки, м. Вугледара, згідно календаря ігор
Відповідальний: Нестеренко Р.Г.

3. Чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів, 28.01-01.02.2019р.,за призначенням,
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

4. Відкритий Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003; 2004р.н. та молодші, м. Бахмут , 11-12.01.2019р.
Відповідальний: Котляр І.В., Савчук Т.В.

5. Відкритий Чемпіонат області та чемпіонат області з легкої атлетики серед юніорів,
19 -20.01.2019р., м.Бахмат
Відповідальний: Котляр І.В., Савчук Т.В.

6. Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнацьких команд 2007р.н., 2008 р.н., 2010 р.н.;
за призначенням
Відповідальний: Нестеренко Р.Г., Соловей В.К., Протас Ю.В.

7. Чемпіонат Донецької області з греко-римської боротьби серед кадеів., м.Маріуполь
Відповідальний: Поваляєв С.Л., Даниленко І.О.

8. Відкритий турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2010-11р.н. «Зимові канікули» 12.01.2019р., м.Курахове
Відповідальний: Савчук А.П., Протас Ю.В.

9. Відкритий турнір з міні-футболу м.Вугледара серед хлопчиків 2008, 2009 р.н., пам’яті Романа Бутенко, м.Вугледар
Відповідальний: Нестеренко Р.Г., Соловей В.К.

10. Відкритий турнір м.Вугледара з боксу серед юнаків та дівчат 2003-2010р.н.
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

11. Чемпіонат Донецької області з боксу серед дівчат., 28.01-01.02.2019р., за призначенням,
Відповідальний: Аманмамедов Ю.

12. Обласний турнір з боксу пам’яті ЗТУ З.М. Смирнова , м.Маріуполь
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

13. Особиста першість з важкої атлетики серед вихованців ДЮСШ до 20 років м.Вугледара
Відповідальний: Корольчук В.В.

 

 Лютий

1.ЧемпіонатДонецької області з легкої атлетики двоборства(2004р.н. та молодше),
16-17.02.2019, м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

2. Відкритий Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь ЗМС Валерія Подлужного, 23-24.02.2019.р., м.Бахмут
Відповідальний: Котляр І.В.; Савчук Т.В.

3.Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та чемпіонат України серед ДЮСШ,СДЮШОР, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, 10-16.02.2019р.,м. Харків
Відповідальний: Корольчук В.В.

4. Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 р.н., 01-03.02.2019р., м. Черкаси
Відповідальний: Даниленко І.О.

5. Чемпіонат України з міні-футболу серед юнаків 2005, 2007р.н., 2008р.н., 2010р.н., за призначенням.
Відповідальний: Нестеренко Р.Г., Соловей В.К., Протас Ю.В., Савчук А.П.

6. Чемпіонат України з боксу серед юніорів , 18-24.02.2019, м.Харків
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

7. Відкритий турнір з міні-футболу серед юнаків 2005-06 та 2007-08р.н., присвячений Соборності України, 03.02.2019р., м.Курахове
Відповідальний: Нестеренко Р.Г.,Соловей В.К..

8. Всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2001-2006р.н., пам’яті ЗТУ В.М.Жменько., м.Харків
Відповідальний: Поваляєв С.Л.,Даниленко І.О.

9. Чемпіонат міста Покровськ з боксу серед юнаків 2001-02, 2003-04, 2005-06, 2007-08, 2009-10р.н., 20-25.02.2019р., м.Покровськ
Відповідальний: Аманмамедов Ю.

10.Відкритий турнір Донецької області з боксу «Кубок шахтарської гвардії», м.Селидове
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

11. Чемпіонат України з боксу серед юніорок та дівчат , 04-10.02.2019, м.Харків
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

 

Березень

1. Відкритий Чемпіонат Донецької області з кросу, 26-27.03.2019р., м.Слов’янськ
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

2. Відкритий Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006, 2007, 2008р.н. та молодше «Шукаємо таланти», 23.03.2019р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В.

3.Чемпіонат області з легкої атлетики на призи ЗТУ Попова Ю.П. «Золота шиповка»,
За призначенням, м.Маріуполь
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В.

4. Відкрита весняна першість ДЮСШ з міні-футболу серед хлопчиків
2010-2011р.н, м.Вугледар
Відповідальний: Протас Ю.В.

5. Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків 2004-05 р.н.,
за призначенням
Відповідальний: Поваляєв С.Л., Даниленко І.О.

6. Відкритий турнір з боксу, «Майбутнє Донбасу», м.Мар’їнка
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

7. Чемпіонат України з міні-футболу серед юнаків , за призначенням.
Відповідальний: Нестеренко Р.Г., Соловей В.К.

9. Чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років,
08-15.03.19р., м. Маріуполь
Відповідальний: Корольчук В.В.

10. Відкритий обласний турнір з футзалу імені ЗМС І.Є. Москвічова серед юнаків 2005-06р.н., 27-28.03.2019р., м.Курахове
Відповідальний:Нестеренко Р.Г.

11. Відкритий турнір з міні-футболу серед хлопців 2007-08р.н.,присвячений О.М.Карпеньова, 10.03.2019р, м.Курахове
Відповідальний:Нестеренко Р.Г.,Соловей В.К.

12. Регіональний Чемпіонат України з боксу, за призначенням
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

13. Першість м.Вугледар з греко-римської боротьби серед школярів 2007-2008. 2009-2010р.н.
Відповідальний: Даниленко І.О.

 

Квітень

1. XXXVІІІ Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’ яті командира партизанського загону В.В.Бабича, 12-14.04.2019р., м.Васильківка
Відповідальний: Поваляєв С.Л., Даниленко І.О.

2. Чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок та серед молоді до 23 років, 04-06.04.2019р., м. Дружківка(Бахмут)
Відповідальний: Корольчук В.В.

3. Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років, 14-20.04.2019р., м. Миколаїв
Відповідальний: Корольчук В.В.

4. Чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків, 15-20.04.2019р., за призначенням
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

5. Відкритий Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002р.н. та молодші «Олімпійські надії Приазов’я», 27-28.04.2019р.,м.Маріуполь
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В.

6. Відкритий Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003; 2004 та молодші, 20-21.04.2019р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В

7. Відкритий турнір м.Вугледара з міні-футболу серед хлопчиків 2009-10р.н.;2011-12р.н., до відзначення Всеукраїнського дня футболу, 27-28.04.19р.
Відповідальний: Протас Ю.В., Савчук А.П.

8.Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2003-04 р.н., за призначенням
Відповідальний: Даниленко І.О.

9. Чемпіонат Донецької області з футболу серед ДЮСШ сезон 2018-2019рік (2 коло)за календарем
Відповідальний: Соловей В.К.; Нестеренко Р.Г.

10. Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю, 25-26.04.2019р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.

11. Чемпіонат України з важкої атлетики серед серед юнаків та дівчат до 13 років, 29.04-05.05.2019р., м. Славутич
Відповідальний: Корольчук В.В.

12. Регіональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків, за призначенням
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

 

Травень

1.Кубок Донецької області. Чемпіонат Донецької області з естафетного бігу, 12-13.05.2019р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В.

2. Обласний турнір з боксу присвячений Дню Перемоги , Герою Радянського Союзу Дударенко О.Є. серед молоді 98-99р.н.,юніорів 01-02, юнаків 03-04р.н., м.Мирноград
Відповідальний: Аманмамедов Ю.

3. ХІІІ відкритий традиційний Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2004-2005р.н.2006-2007р.н,11-13.05.2019р., м.Костянтинівка
Відповідальний: Даниленко І.О., Поваляєв С.Л.

4. Відкритий чемпіонат Донецької області змагання на честь ЗМС, чемпіонки Олімпійських Ігор Зюськової Н.А., 25-26.05.2019р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В

5. Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2007 р.н., присвячений пам’яті тренера А.М. Панасюка, 04-05.05.2019р., м. Вугледар
Відповідальний: Поваляєв С.Л.,Даниленко І. О.

6. Кубок м.Вугледара з міні-футболу серед хлопчиків 2010; 2011р.н.присвячений до Дня Перемоги, м.Вугледар
Відповідальний: Савчук А.П., Протас Ю.В.

7. Змагання за програмою дитяча легка атлетика ІААF на призи ФЛАДО та ДОВ НОК 2006-2008р.н., 31.05.2019р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В..

8. ХVІ відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» з греко-римської боротьби серед юнаків присвячений пам’ті засновника боротьби в м.Костянтинівка Вепренцова М.І.,
25-26.05.2019р., м.Костянтинівка
Відповідальний: Даниленко І.О., Поваляєв С.Л.

9. Відкритий чемпіонат ФСО «Україна» з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2004-05;2006-07р.н.,18-19.05.2019р., м.Маріуполь
Відповідальний: Даниленко І.О., Поваляєв С.Л.

10. Чемпіонат Донецької області з футболу серед ДЮСШ сезон 2018-2019рік (2 коло)за календарем
Відповідальний: Соловей В.К.; Нестеренко Р.Г.

11. Чемпіонат України з важкої атлетики серед серед молоді до 23 років, 12-18.05.2019р.,
м. Чорноморськ
Відповідальний: Корольчук В.В.

12. Кубок проф.робітників вугільної промисловості ДП «Селидіввугілля», м.Селидове
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

 

Червень

1.Обласний турнір «Відкритий ринг» серед юнаків 2001-2010 р.н., присвячений Міжднародному Дню захисту дітей, 01-02.06.2019р., м.Вугледар
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

2. Змагання з легкої атлетики «Олімпійський день бігу»,15-16.06.19р., м.Вугледар
Відповідальний: Савчук Т.В.; Котляр І.В.

3.Обласні фінальні змагання з футболу серед ДЮСШ, червень,згідно календаря
Відповідальний:Нестеренко Р.Г., Соловей В.К.

4. Турнір з міні-футболу «Літо — 2019» серед хлопчиків 2009, 2010, 2011р.н.,(Майданчик з синтетичним покриттям). м.Вугледар
Відповідальний: Соловей В.К.;Савчук А.П., Протас Ю.В.

5. Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та відкритий турнір Донецької області на Кубок Голови Донецької ОДА( серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років), 13-15.06.2019р. (20-22.06.2019), м.Добропілля
Відповідальний: Корольчук В.В.

6. Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004р.н. та молодші), 13-15.06.2019р., м. Кропивницький
Відповідальний: Савчук Т.В.

7. Чемпіонат України з легкої атлетики серед серед юнаків (2002р.н. та молодше),
17-19.06.2019р., м. Дніпро
Відповідальний: Савчук Т.В.

8. Першість міста Вугледара з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 20 років, 08-10.06.2019р., м.Вугледар
Відповідальний: Корольчук В.В.

 

Липень

1. Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю, за призначенням.
Відповідальний: Савчук Т.В.

2. Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років, 15-20.07.2019р., м.Кропивницький
Відповідальний: Корольчук В.В.

3. Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, 21-27.07.2019р., м.Хмельницький
Відповідальний: Корольчук В.В.

 

Серпень

1. Оздоровчі навчально — тренувальні збори вихованців ДЮСШ
Відповідальні:тренери

2.Регіональний турнір з міні-футболу серед юнаків 2005-2006; 2007-08р..н. присвячений Дню Незалежності України, м.Вугледар
Відповідальний: Нестеренко Р.Г.; Соловей В.К.

 

Вересень

1.Обласні змагання серед юнаків – Олімпійський урок «дитяча легка атлетика» та чемпіонат області з легкої атлетики на призи ЗМС І.Ліщинської серед юнаків та дівчат 2002-03р.н.,2004-2005р.н., 01-02.09.19р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

2.Чемпіонат області з легкої атлетики пам’іті Н. Откаленко серед юнаків та дівчат 2002-03р.н.,2004-2005р.н.14-15.09.19р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

3.Дитячі змагання Олімпійський урок з елементами футболу серед хлопчиків 2011, 2012, 2013р.н.,12.09.19р., м.Вугледар
Відповідальний: Нестеренко Р.Г., Савчук А.П.

4. Чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів, 16-21.09.2019р., за призначенням
Відповідальний: Аманмамедов Ю.

5. ХІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам яті Заслуженого працівника ФК і СП України ЗТУ Узуна Г.Г., 15-17.09.2019р., м.Маріуполь
Відповідальний: Поваляєв С.Л.,Даниленко І.О.

6.Чемпіонат Донецької області з футболу серед ДЮСШ,(сезон 2019-2020)- І коло; юнаки старшої вікової групи 2003-04 та 2005-06, хлопчики молодшої вікової групи 2007-08 та 2009 -10р.н., за призначенням
Відповідальний:Нестеренко Р.Г. Соловей В.К..

7. Кубок «Осінь-2019» з міні-футболу серед хлопчиків 2010 р.н.,2011 р.н. присвячений Дню Фізичної культури та спорту, м.Вугледар
Відповідальний: Протас Ю.В., Савчук А.П.

8. Міжрегіональний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2008р.н., Кубок Бару-2019» , 08-09.09.2019р., м.Бар (Вінницької області)
Відповідальний: Нестеренко Р.Г.

9.Особиста першість з легкоатлетичного багатоборства ЗФП, присвячена Олімпійському тижню серед вихованців ДЮСШ хлопчиків та дівчат 2005-06р.н., 2007-08р.н., 2009-10р.н.
Відповідальний: Котляр І.В.

10. Чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків,перехідний, 30.09-05.10.2019р., за призначенням
Відповідальний: Аманмамедов Ю.

 

Жовтень

1. Чемпіонат області з легкої атлетики на призи МСМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2002-2003; 2004р.н., 05-06.10.19р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

2.Відкритий чемпіонат області з кросу пам’яті ЗТУ М.Ковальова, 12-13.10.19р., м.Слов’янськ
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

3. Чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та відкритий турнір області на призи ЗМСУ Удачина Артема та Каліни Юлії, 02-05.10.2019р., м.Маріуполь
Відповідальний: Корольчук В.В.

4.Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-04р.н., 12-13.10.19р., м.Харків
Відповідальний: Даниленко І.О..

5.Змагання з легкоатлетичного багатоборства ЗФП «Ми –майбутнє України» серед вихованців ДЮСШ, присвячені Дню Захисника України, м.Вугледар
Відповідальний: Даниленко І.О.; Соколенко О.С.

6. Чемпіонат України з боксу серед юнаків , 21-27.10.19р., перехідний, за призначенням
Відповідальний: Аманмамедов Ю.

7. VI Відкритий обласний турнір «Фестиваль з видів боротьби» серед юнаків,присвячений Дню захисника України,12-14.10.2018р., м.Маріуполь
Відповідальний: Поваляєв С.Л., Даниленко І. О.

8. Традиційний турнір з міні-футболу,присвячений пам’ті Биковського Н.Н.,м.Курахове
Відповідальний:Нестеренко Р.Г. Соловей В.К..

9. Чемпіонат Донецької області з футболу серед ДЮСШ,(сезон 2019-2020)- І коло; юнаки старшої вікової групи 2003-04 та 2005-06, хлопчики молодшої вікової групи 2007-08 та 2009 -10р.н., за призначенням
Відповідальний:Нестеренко Р.Г. Соловей В.К.

10.Всеукраїнський турнір з боксу ЗМС СРСР В.Мірошниченко, м.Селидове
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

 

Листопад

1. ІХ Всеукраїнський турнір з боксу присвячений почесному громадянину м.Добропілля С.Г.Арутюнову серед юнаків., м.Добропілля
Відповідальний: Аманмамедов Ю.

2.Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь ЗМС Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002-2003;2004р.н.,02-03.11.19р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

3. Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи газети «Провінція» серед юнаків і дівчат 2007, 2008, 2009 р.н., «Шоколадна казка», 09-10.11.19р., м. Костянтинівка
Відповідальний: Савчук Т.В, Котляр І.В.

4. Чемпіонат України з футзалу серед юнаків 2008р.н., за призначенням
Відповідальний: Соловей В.К.

5. Чемпіонат Донецької області з футболу серед ДЮСШ,(сезон 2019-2020)- І коло; юнаки старшої вікової групи 2003-04 та 2005-06, хлопчики молодшої вікової групи 2007-08 та 2009 -10р.н., за призначенням
Відповідальний:Нестеренко Р.Г. Соловей В.К.

6.Чемпіонат України серед ШВСМ з важкої атлетики та всеукраїнський відкритий турнір пам’яті олімпійського чемпіона І.Рибака, 16-21.11.19р., м.Харків
Відповідальний: Корольчук В.В.

7. Першість м.Вугледара з міні-футболу серед хлопчиків 2010-2011р.н., м.Вугледар
Відповідальний: Савчук А.П., Протас Ю.В.

8.Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики за програмою двоборства серед юнаків та дівчат 2005, 2006, 2007р.н., 23.11.19р., м.Бахмух
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

 

Грудень

1. Відкритий Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ,30.11-01.12.19р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

2.Кубок України з футзалу серед юнаків, за призначенням
Відповідальний: Савчук А.П., Протас Ю.В.

3. XVIІІ традиційний Національний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2005-07р.н. „Сніжинка-2019”, 10-11.12.19р., м. Костянтинівка
Відповідальний: Поваляєв С.Л.

4. Традиційні „Новорічні веселі старти” серед груп початкової підготовки ДЮСШ,
м. Вугледар
Відповідальний: Савчук Т.В., Котляр І.В.

5. Новорічний турнір з боксу серед юнаків, м.Вугледар
Відповідальний: Аманмамедов Ю.,Соколенко О.С.

6. Відкрита першість міста з греко-римської боротьби серед юнаків 2006 -2009р.н.,
м. Вугледар
Відповідальний: Поваляєв С.Л., Даниленко І.О.

7.Турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи МС СРСР Макаренко В.З., 23-24.12.2019р.,м.Краматорськ
Відповідальний: Поваляєв С.Л.

8. Кубок Донецької області з легкої атлетики, 27.12.2019р., м.Бахмут
Відповідальний: Савчук Т.В.

9.Кубок області та чемпіонат області серед юніорів і юніорок до 20 років з важкої атлетики, 12-14.12.2019р.,м.Краматорськ (Бахмут)
Відповідальний: Корольчук В.В.

10.Відкртий турнір з боксу серед юніорів,10-15.12.19р., м.Бахмут
Відповідальний: Аманмамедов Ю., Соколенко О.С.

11. Чемпіонат України з боксу серед жінок до 22років, молоді, юніорок та дівчат, 09-15.12.2019р., м Івано-Франківськ
Відповідальний: : Аманмамедов Ю.

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях: