Футбол


   

   

 

 

ТРЕНЕРИ-ВИКЛАДАЧІ:

 

 

Нестеренко Роман Григорович – старший тренер з футболу

Тел.: (050) 29 37 056

 

 

 

 

 

Соловей  Владислав Костянтинович-

тренер з футболу 

Тел.: (066) 59 35 904

 

 

 

 

 

 

 

  

Протас Юрій Валентинович – тренер з футболу першої категорії

Тел.: (066) 55 46 362

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Савчук Андрій Павлович – тренер з футболу

Тел.: (050) 77 49 791

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

«Про футбол»

Футбол — найбільш доступний, а також масовий засіб фізичного розвитку та зміцнення здоров’я широких верств населення. Футболом в Україні займаються близько 1,5 мільйону осіб. Ця воістину народна гра користується популярністю у дорослих, юнаків та дітей, навіть жінок.

Футбол — справді атлетична гра. Вона сприяє розвитку швидкості, спритності, витривалості, сили і стрибучості. У грі футболіст виконує надзвичайно високу по навантаженню роботу, що сприяє підвищенню рівня функціональних можливостей людини, виховує морально-вольові якості. Різноманітна і велика за обсягом рухова діяльність на тлі зростаючого стомлення вимагає прояву вольових якостей, необхідних для підтримки високої ігрової діяльності.

В основі гри у футбол лежить боротьба двох колективів, гравці яких об’єднані спільною метою — перемогою. Прагнення до досягнення перемоги привчає футболістів до колективних дій, до взаємодопомоги, виховує почуття дружби і товариства. Під час футбольного матчу кожен гравець має можливість проявити свої особисті якості, але разом з тим гра вимагає підпорядкування особистих прагнень кожного футболіста спільної мети.

Оскільки тренування і змагання з футболу проходять майже цілий рік, в самих різних, нерідко різко мінливих, кліматичних метеорологічних умовах, ця гра сприяє і фізичний гарт, підвищенню опірності організму і розширенню адаптаційних можливостей.

У тренуванні з інших видів спорту футбол (або окремі вправи з футболу) часто

open
Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях: