ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ

27.02-01.03.2018 у м. Бахмут відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату.

До Бахмута завітали понад 200 спортсменів з 25 регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.

Спортсмени змагалися у таких видах програми – біг: 60 м, 60 м з бар’єрами, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту, потрійний стрибок та штовхання ядра.

В складі команди Донецької області на змаганнях виступила вихованка Вугледарської ДЮСШ – Валерія Літвяхова. За підсумками двох напружених днів змагань спортсменка стала триразовою чемпіонкою України з легкої атлетики. Валерія посіла І місце на дистанції в бігу на 6ом, 200м та 400м, але на першу сходинку за золотою медаллю підіймалась двічі, бо головна умова змагань для нагородження спортсмена  виконання на дистанції не менше ІІІ спортивного розряду. Тож працювати є над чим – це тільки початок! Спортсменка отримала  великий досвід у змаганнях такого рівня.

Вітаємо Валерію Літвяхову та тренера Савчук Т.В. з вдалим виступом! Бажаємо успіхів, натхнення та росту спортивних результатів!