30-річчя Вугледарської дитячо-юнацької спортивної школи

30-річчя Вугледарської дитячо-юнацької спортивної школи

25 вересня дитячо-юнацька спортивна школа Вугледарської міської ради  відзначила свій 30-річний ювілей з дня заснування, ювілей спортивної домівки поколінь. На відкритому спортивному майданчику  зібралось чимало гостей, працівників ДЮСШ, спортсменів, батьків. Вирували  позитивні та  надзвичайні емоції, створюючи теплу і дружню атмосферу адже спортсмени ретельно та з відповідальністю готувалися до свята.

30-років ще зовсім молодий ювілей та школа  має багате минуле  й широкі перспективи розвитку у майбутньому. За 30 років  діяльності навчального закладу було підготовлено 1 МСМК, 15 МС, 28 КМС та  1800 розрядників.  З кожним роком школа має все кращі результати. Вихованці ДЮСШ приймають  участь у чемпіонатах України та області , міжнародних та обласних змаганнях. Займають призові місця та стають переможцями.

Для покращення своїх набутих спортивних навичок, до спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю були передані вихованці відділення футболу, боротьби греко-римської, легкої атлетики, важкої атлетики та боксу.

Наразі у спортивній школі   якісний рівень проведення занять здійснюють 13  кваліфікованих тренерів – викладачів. Діє п’ять відділеннь: бокс, боротьба греко-римська, важка атлетика, легка атлетика, футбол. Навчально-тренувальним процесом охоплено понад 500 вихованців, які навчаються у закладах загальної середньої освіти міста. Це яскраве свідчення того, що  спортивна школа є популярною та має майбутнє.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Андрій Сілич, який вручив колективу Вугледарської ДЮСШ подяку управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації: «Дякуємо всім спортсменам за їх важку працю, іноді на межі можливого. Тренерам – за відданість своїй справі. Спортивній громадськості міста – за невпинний рух вперед, від перших аматорських кроків до спорту вищих досягнень».

Подяки міського голови отримали: Олена Іванова (головний бухгалтер ДЮСШ), Світлана Бакуменко (бухгалтер ДЮСШ), Зінаїда Зіновьєва (сторож ДЮСШ), Ігор Даниленко (майстер спорту України, тренер з греко-римської боротьби), Роман Нестеренко (майстер спорту України, тренер з футболу), Сергій Поваляєв (тренер з греко-римської боротьби), Олександр Соколенко (тренер з боксу), Юрій Протас Андрій Савчук, Владислав Соловей (тренери з футболу).

Плакетками нагороджені спортсмени: Кирило Волошин, Владислав Полохов (легка атлетика), Ілля Никитенко, Євген Семенов (важка атлетика). Плакетками та сертифікатами на отримання стипендії відзначені провідні спортсмени міста: Ілля Куліков, Крістіна Бородіна, Євген Бурбала, Віталій Саламаха, Данило Халін (важка атлетика), Валерія Літвяхова, Ярослав Рудницький, Аліна Костіна, Артем Манько, Анастасія Савчук, Марія Протас (легка атлетика), Радмила Родіонова (бокс), а також тренери: Тетяна Савчук (легка атлетика), Володимир Худін, Вікторія Корольчук (важка атлетика), Юнус Аманмамедов (бокс).

Засновнику та беззмінному директору ДЮСШ Миколі Сороці міський голова Андрій Сілич вручив знак відзнаки Вугледарської міської ради «За заслуги перед містом».

У рамках святкового заходу спортсмени та тренери ДЮСШ продемонстрували навички, вміння й напрацювання, таким чином презентувавши свої види спорту. А фінальним подарунком став танцювальний номер від зразкового хореографічного колективу «Ефект».

Надіємось що з такими вихованцями у нас «все буде добре», попереду ще буде багато вершин, які ми зможемо подолати! Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.  І від нас дорослих залежить наскільки якісним і комфортним буде життя наших дітей.

 

Свято вдалося! Важливо, що головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх. Цей захід став справжнім випробуванням на готовність до майбутнього. Та наш заклад не буде зупинятись на досягнутому а має надзвичайні плани на майбутнє !

 

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях: