Новорічні «Веселі старти» серед груп ДЮСШ початкової підготовки

Новорічні «Веселі старти» серед груп ДЮСШ початкової підготовки

Традиційно спортивний рік у Вугледарі закрили «Новорічні веселі старти» серед груп початкової підготовки дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради.

Змагання пройшли 27 грудня. За першість змагалися 8 команд у двох підгрупах 2010-2011 р.н., 2012-2013 р.н. Такі змагання проводяться щороку, але приймають участь самі маленькі вихованці ДЮСШ і для більшості дітей це – перші змагання.

На початку заходу вихованці старшої групи легкої атлетики, під керівництвом Валерії Літвяхової, провели запальну руханку для всіх учасників.

Дітки змагалися в восьми естафетах це –  «Слалом», «Ведення м’яча», «Пролізь крізь обруч», «Естафета на спритність», «Біг з двома м’ячами», «Самі стрибучі», «Зліпи сніговика» та «Хлопавка».

Головна мета змагань – залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя, формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду. 

Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Змагання пройшли у спортивній атмосфері, юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги. 

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

1 підгрупа:

І місце – команда відділення «футбол»- тренер Савчук А.П.;

ІІ місце – команда відділення «футбол»- тренер Протас Ю.В.;

ІІІ місце – команда відділення «легка атлетика»- тренер Калініченко В.В.

2 підгрупа:

І місце – команда відділення «футбол»- тренер Нестеренко Р.Г.;

ІІ місце – команда відділення «боротьба» — тренер Даниленко І.О.;

ІІІ місце – команда відділення «футбол»- тренер Соловей В.К.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та призами від відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради.

 

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *