Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко

2-3 листопада у спортивному комплексі «Металург» міста Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор  Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002-03, 2004-05, 2006 р.н. та молодші.

Відкривали змагання: виконавчий директор Відділення НОК України у Донецькій області Подопригора Дмитро Юрійович, головний тренер  Донецької області з легкої атлетики Серорез Тетяна Борисівна, суддя національної категорії, головний суддя змагань  Скирда Ігор Володимирович. Вони побажали спортсменам показати свої найкращі результати, встановити нові рекорди на прикладі Надії Ткаченко на Олімпіаді 1980. У змаганнях взяли участь більше трьох сотень юних  спортсменів з різних куточків Донецької та Луганської областей.

26 вугледарських легкоатлетів тренера Тетяни Савчук  прийняли участь у чемпіонаті, де здобули 17 призових місць, а саме: 4 перших, 7 других та 6 третіх.

Найкращими на дистанції 800метрів стали Марія Протас з результатом 2.47.0  та Владислав Полохов з результатом 2.16.0

Аліна Костіна стала найкращою з бігу на 400м з часом 1.04.3. Володимир Новодранов став найкращим зі стрибків з жердиною подолавши планку встановлену на висоті 3м 80см.

На другу сходинку п’єдисталу піднялися : Маргарита Чавусова ( 400м з результатом 1.08.7), Кирило Волошин ( 300м з результатом 44.1 та 600м з результатом 1.41.1), Діана Чабанюк ( 300м з результатом 52.7), Ярослав Рудницький (60м з бар’єрами з результатом 10.4 та 800м з результатом 2.16.6) та Владислав Полохов (1500м з результатом 5.03.5).

Почесне третє місце завоювали: Анастасія Савчук (60м з бар’єрами з результатом 11.5), Гліб Сорокін (1500м з результатом 5.38.1), Валерія Андрущенко (1500м з результатом 5.56.0), Олександр Коваль(60м з бар’єрами з результатом 10.5) Ярослав Рудницький ( 400м з результатом 59.8) та Діана Чабанюк (600м з результатом 1.56.5).

Анастасія Каракаптан в бігу на 300м  та Даніїл Полянський в бігу на 800м  програли останній крок на фінішній прямій та посіли образливе, але мотивуюче четверте місце.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом! Бажаємо нових високих результатів, не зупинятися і боротися за кожну секунду на дистанції до кінця!