Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи МСМК А.Єфремової

05-06 жовтня на стадіоні СК «Металург» в місті Бахмут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004 року народження та молодші на призи МСМК Антоніни Єфремової. До речі ці змагання вже 15 років поспіль збирають команди юних легкоатлетів Донеччини.

На урочистому відкритті змагань були присутні: секретар Бахмутської міської ради  Кіщенко Світлана Іванівна, Майстер спорту України міжнародного класу Антоніна Єфремова та  Заслужений тренер України Ігор Володимирович Скирда. Антоніна Єфремова побажала юним спортсменам наснаги, нових спортивних досягнень та якнайбільше перемог, також наголосила, що головним призом змагань за кращий час  на дистанції 400метрів будуть  легкоатлетичні шиповки, а призери цієї дистанції отримають кубки, медалі та грамоти. Команду ДЮСШ м.Вугледара представляли вісім атлетів. За підсумками змагань кращий результат показали: на дистанції 100м у фінальному забігу Богдан Штепура  став другим з результатом 12.0; на дистанції 1500м Марія Протас посіла друге місце з результатом 6.00.6; Артем Манько на дистанції 1500м – ІІ місце (4.44.7) та ІІІ місце на дистанції 800м (2.19.5); Ярослав Рудницький   на дистанції 1500м – ІІ місце ( 4.42.2) та ІІІ місце на дистанції 800м (2.18.8); Анастасія Савчук на дистанції 800м – ІІІ місце з результатом 2.51.2. Маргарита Чавусова стала володаркою кубка за зайняте ІІІ місце на дистанції 400м з результатом 1.08.9.

Слід зазначити, що серед юнаків та дівчат 2002-2003р.н. Аліна Костіна стала чемпіонкою на дистанції 400м з результатом 1.03.5, а Володимир Новодранов став бронзовим призером на дистанції 100м  з результатом 11.7 – це вихованці  ДЮСШ Вугледара, які зараз продовжують свою спортивну кар’єру у ДВУОР імені Сергія Бубки.

Ось і  закрили літній легкоатлетичний сезон вугледарські атлети! Вітаємо спортсменів та бажаємо нових спортивних досягнень!