10 спортсменів та тренери дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради нагороджені стипендією міського голови

10 спортсменів та тренери дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради нагороджені стипендією міського голови

17 вересня 2019 року з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту відзначили найкращих спортсменів і тренерів Вугледара у рамках  Програми «Стипендія міського голови провідним спортсменам м. Вугледара та їх тренерам» (рішення Вугледарської міської ради від 21.04.2017 № 7/15-22) стипендія призначається за результатами минулого року провідним спортсменам та тренерам, що проживають, або закріплені, чи виступають за місто Вугледар, та принесли бали до заліку спортивних досягнень та рейтингу міста за результатами змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

На захід були запрошені спортсмени, тренери, вчителі фізичного виховання, інструктори, любителі та прихильники активного способу життя та активні уболівальники.

З привітальним словом звернувся до присутніх міський голова Андрій Сілич та нагородив провідних спортсменів та тренерів пам’ятними плакетками та сертифікатами на отримання стипендії.

За особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високі спортивні досягнення Стипендією міського голови нагороджено провідних спортсменів міста Вугледара.

Свої нагороди отримали також і спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради:

 1. 1. Бородіна Кристина, важка атлетика
 2. 2. Костіна Аліна, легка атлетика
 3. 3. Полохов Владислав, легка атлетика
 4. 4. Покачалов Валерій, легка атлетика
 5. 5. Літвяхова Валерія, легка атлетика
 6. 6. Саламаха Віталій, важка атлетика
 7. 7. Манько Артем, легка атлетика
 8. 8. Волошин Кирило, легка атлетика
 9. 9. Протас Марія, легка атлетика
 10. 10. Савчук Анастасія, легка атлетика

 

За підготовку спортсменів-переможців, за значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту до заохочення представлені провідні тренери міста Вугледара:

 1. Тренер 1 категорії Савчук Тетяна Володимирівна, легка атлетика.
 2. Тренер 1 категорії Корольчук Вікторія Вікторівна, важка атлетика.
 3. Тренер 2 категорії Котляр Ірина Вікторівна, легка атлетика.
[nggallery id=156]
Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий