Обласні змагання «Олімпійський урок» за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» та чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ Ірини Ліщинської

Обласні змагання «Олімпійський урок» за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» та чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ Ірини Ліщинської

З 31 серпня по 1 вересня на стадіоні «Металург» м.Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат на призи ЗМСУ, срібної призерки Олімпійських ігор та чемпіонату світу 2007 року Ірини Ліщинської! 

Відкривали змагання: президент «Федерації легкої атлетики Донецької області» Лис Віктор Мілентійович, віце-президент, куратор легкої атлетики у Донецькій області Серорез Тетяна Борисівна, відповідальний секретар Відділення НОК України у Донецькій області Подопригора Дмитро Юрійович, учасниця та фіналістка  Олімпійських Ігор 2012 та 2016 років, чемпіонка Європи, призерка Чемпіонатів світу з метання диску Семенова Наталя, головний суддя змагань, суддя Національної категорії Скирда Ігор Володимирович.

Ці змагання зібрали близько трьохсот спортсменів з усіх куточків Донецької та Луганської областей. Розігрівом для малечі став «Олімпійський урок»  за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у якому взяли участь 8 команд. За підсумками змагань вугледарська команда юних легкоатлетів стала чемпіонами. Учасники були нагороджені грамотами та призами від спонсорів змагань та Відділенням НОК України у Донецькій області.

Слідом за дитячими змаганнями розпочався чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь атлети з 15 команд Донецької області. Вугледарська команда прийняла участь у складі 22 атлетів  та здобула 16 медалей різного ґатунку, а саме: 2 золоті, 8 срібних та 6 бронзових.

Чемпіонами стали Кирило Волошин на дистанції в бігу на 1500м та Олександр Коваль на дистанції в бігу на 110м з бар’єрами. Срібло у Анастасії Савчук на дистанції 100м та 400м з бар’єрами, Марії Протас та Артема Манько на дистанції 800м та 3000м, Олександра Коваль на дистанції 400м з бар’єрами, Дар’ї Лукомської на дистанції 1500м. Бронза у Валерії Ткаленко на дистанції  100м та 400м з бар’єрами, Богдана Штепури на дистанції 200м, Маргарити Чавусової на дистанції 1500м, Валерії Андрущенко та Гліба Сорокіна на дистанції 3000м. Вітаємо спортсменів з вдалим початком нового змагального періоду 2019-2020 р.р.!

[Not a valid template]

 

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *