Турнір з міні-футболу м.Вугледара, присвячений пам’яті Романа Бутенко

Турнір з міні-футболу м.Вугледара, присвячений пам’яті Романа Бутенко

9 січня відбувся турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2008 та 2011 року народження. Ці змагання відкрили спортивний сезон 2019 року і вкотре дав шанс юним футболістам проявити себе та вшанувати пам’ять видатного футболіста Романа Бутенко. Не зраджуючи традиції — це четвертий за ліком дитячий турнір, який зібрав 9 команд-учасниць, а в якості гостей його рідних, знайомих, представників влади, відомих футболістів і тренерів.
Урочисто відкрили турнір заступник міського голови Бочков Андрій Валентинович, директор ДЮСШ Сорока Микола Григорович та віце-призедент дитячо-юнацької футбольної ліги України Сопко Олександр Олександрович (гравець 70-80 р. ФК»Шахтар») всі вони побажали перемоги найсильнішим учасникам.
Цього року в турнірі взяли участь футболісти двох вікових категорій – молодшої, 2011 року народження, і старшої, 2008 року народження. У молодшій віковій групі перше місце вибороли вихованці ДЮСШ м.Вугледара тренера Савчук А.П, другими стали команда м.Курахове, третє місце у команди з Великої Новосілки. Кращими гравцями стали: Кондруцький Артем(Вугледар), Чаган Єгор(В.Новосілка), Пугачов Микола(Курахове) та Вдовін Владислав(Вугледар). Серед старших найсильнішими виявилися також вихованці ДЮСШ Вугледара тренера Нестеренко Р.Г., друге місце посіла команда з м.Курахове, третє команда з м.Мирнограду. Кращими гравцями стали: Савчук Тимур (Вугледар), Воробйов Ілля( Мирноград), Сініцин Давид(Вугледар), Засідкевич Євген(Курахове).
На завершення Олекандр Сопко, який проводив нагородження призерів, подякував командам за хорошу гру та побажав успіхів у майбутньому.

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *