9 тур Чемпіонату Донецької області з футболу серед ДЮСШ у молодшій віковій групі

3 листопада відбувся  заключний  тур І кола чемпіонату Донецької області з футболу у молодшій віковій групі. Команда ДЮСШ Вугледара  приймала гостей з Добропілля.  Хлопці 2006-2007 років народження пропустивши по голу в кожному таймі програли 0-2. Гра хлопців 2008-2009 років народження вийшла більш цікавіша. Пропустивши образливий м’яч у свої ворота, наші футболісти кинулися скоріше відігратися. Били з різних позицій, але не могли потрапити в створ воріт. Перший тайм закінчився 0:1 на користь суперника. У другому таймі наші продовжили бити по воротах при першій же можливості і зуміли забити чотири красивих голи. Остаточний рахунок 4:1 на нашу користь. Голи забивали: Луцик Матвій, Савчук Тимур, і двічі відзначився Лехтін Давид. Команда 2008-2009року народження іде на зимову паузу лідерами у турнірній таблиці.