8 тур Чемпіонату Донецької області з футболу серед ДЮСШ у молодшій віковій групі

27 жовтня відбувся  восьмий тур чемпіонату Донецької області з футболу у молодшій віковій групі. Команда ДЮСШ Вугледара  зустрічалася з лідерами обох вікових груп командою ДЮСШ Покровськ. Хлопці 2006-2007 років народження проваливши перший тайм, програвали до перерви 3:0. На початку другого тайму пропустили ще один гол. Але хлопці не опустили руки і заграли з подвійною віддачею, і в результаті забили два голи у ворота суперника. Голами  відзначився капітан команди Тяжков Сергій. Хлопці 2008-09 років народження мали переважну перевагу, особливо в першому таймі. До першої п’ятихвилинки гри повинні були забивати Савчук Тимур, Реміга Олександр і Сисоєв Артем. Не використавши хороші моменти, наші хлопці пропустили образливий м’яч у свої ворота. Наприкінці першого тайму виправився за свою помилку в пропущеному голі Луцик Матвій, забивши гол ударом з носка з дальньої дистанції. У другому таймі гра не змінилася, наші суперники не завдали по наших воротах жодного удару, але і наші хлопці не змогли реалізувати свою перевагу на полі. Підсумковий результат 1:1.