Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи МСУМК А. Єфремової

З 6 по 7 жовтня у м.Бахмут на стадіоні «Металург» відбувся відкритий чемпіонат області на призи МСУМК А.Єфремової. Чемпіонат зібрав 14 команд та понад двохсот учасників з різних куточків Донецької та Луганської областей.

На урочистому відкритті змагань були присутні: секретар Бахмутської міської ради  Кіщенко Світлана Іванівна, Майстер спорту України міжнародного класу Антоніна Єфремова, державний тренер Донецької області з легкої атлетики Серорез Тетяна Борисівна, Заслужений тренер України Ігор Володимирович Скирда та відповідальний секретар відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області Подопригора Дмитро Юрійович .

На урочистому відкритті змагань Тетяна Борисівна відзначила переможців та призерів командного чемпіонату України у м.Дніпро, де Донецька область вперше за багато років перемогла у командному заліку. Антоніна Єфремова побажала юним спортсменам наснаги, нових спортивних досягнень та якнайбільше перемог. Дмитро Юрійович нагадав про олімпійські цінності та мотивацію до нових перемог.

Вугледарські легкоатлети також прийняли участь в цьому заході і показали досить високі результати. У фінальних забігах на дистанції 800м серед юнаків старшої категорії з результатом 2.10.7 переміг Манько Артем,а Полохов Владислав з результатом 2.23.0 посів ІІ місце. Також Полохов Владислав став бронзовим призером в бігу на дистанції 1500м з результатом 4.47.8. Савчук Анастасія у фінальних забігах на дистанції 800м серед дівчат молодшої категорії посіла почесне ІІІ місце з результатом 2.58.5