Обласні змагання «дитяча легка атлетика» – Олімпійський урок та чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи Ірини Ліщинської

Обласні змагання «дитяча легка атлетика» – Олімпійський урок та чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи Ірини Ліщинської

1-2 вересня на стадіоні «Металург» м.Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат на призи ЗМСУ, срібної призерки Олімпійських ігор та чемпіонату світу 2007 року Ірини Ліщинської. Розпочався спортивний захід з «Олімпійського уроку» серед малечі за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у якому взяли участь 9 команд з різних куточків Донеччини. Ірина Ліщинська провела запальну розминку серед дітлахів, побажала їм вдачі та як найбільше перемог. За підсумками семи естафет вугледарські легкоатлети другий рік поспіль  стають чемпіонами змагань. Склад команди: Волошин Кирило, Штепура Богдан, Солопко Станіслав, Боцаєв Данило, Савчук Анастасія, Протас Марія, Лакомська Дар’я та Чабанюк Діана. Учасники були нагороджені грамотами та призами від спонсорів змагань!

Слідом за дитячими змаганнями розпочався чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 років народження. У змаганнях взяли участь атлети з 15 команд Донецької області. ДЮСШ м.Вугледара представляли 27 легкоатлетів, які зуміли вибороти 5 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей.

 І місце: Манько Артем  в бігу на 1500м, Починок Дар’я в бігу на 3000м, Савчук  Анастасія в бігу на 3000м та  Покачалов Валерій в бігу на 110м з бар’єрами і  400м з бар’єрами.

ІІ місце: Полохов Владислав в бігу на 1500м і 3000м, Протас Мрія в бігу на 3000м, Бутенко Поліна в бігу на 100м з бар’єрами та Волошин Кирило в бігу на 3000м.

ІІІ місце: Тимошенко Ангеліна в бігу на 1500м, Ткаленко Валерія в бігу на 100м з бар’єрами, Манько Артем в бігу на 800м та Коваль Олександр на 110м з бар’єрами і  400м з бар’єрами.

Урочисте нагородження проводила ЗМС І.Ліщинська. Усі переможці були нагородженні медалями, грамотами та цінними подарунками.  Бажаємо хлопцям та дівчатам й надалі тільки перемог і високих спортивних результатів!

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *