Родина Савчуків із Вугледара – найспортивніша в Україні другий рік поспіль

Родина Савчуків із Вугледара – найспортивніша в Україні другий рік поспіль

14-16 червня в місті Володимир-Волинський відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

За перемогу в змаганнях боролися кращі родини за підсумками попередніх етапів (перший – у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах, другий – обласний), які пройшли у всіх регіонах України.

Донецьку область у фіналі фестивалю представляла сім’я Савчуків з Вугледару. Ця родина бере участь у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з 2009 року, і чотири рази виїжджала на фінальний всеукраїнський етап. У 2012 році тато Андрій, мати Тетяна разом із сином Микитою посіли 4 місце, у 2016 році з дочкою Анастасією – 3 місце, а в 2017 та 2018 роках із сином Тимуром здобули перемоги.

Цього разу у Володимирі-Волинському за головний трофей – кубок спортивного фестивалю – змагалися 20 найспортивніших родин із 20 областей України. Родині Савчуків, щоб підтвердити звання кращих, довелося в нелегкій боротьбі проявити свої максимальні здібності протягом чотирьох естафет, а також спортивної вікторини.

Зазначимо, що друге місце за підсумками фіналу Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» посіла родина Костюків з Волинської області, а третє – родина Андрущенків з Харківської області.

Переможців нагородили пам’ятними дипломами та подарунками Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

[nggallery id=95]
Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий