Кубок України з легкої атлетики

Кубок України з легкої атлетики

27-30 червня у м. Бахмут Валерія Літвяхова прийняла участь у Кубку України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, РФР та ураженням опорно-рухового апарату. Змагання відбулися за ініціативою Національного комітету спорту інвалідів України та Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», при підтримці департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА, Донецький регіональний центр «Інваспорт» сумісно з Бахмутською міською радою провели Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату.

До Бахмута завітали близько 200 спортсменів з 24 регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва.

Донеччину на змаганнях представляли 16 спортсменів з Бахмута, Маріуполя, Костянтинівки, Вугледара та Мирнограда.

У підсумку спортсмени Донецької області вибороли 27 нагород, з них: 15 золотих, 7 срібних, 5 бронзові.

Вугледарська легкоатлетка Валерія Літвяхова  у складі команди області  показала досить високий результат. В її активі завойовано три І місця на дистанціях в бігу на 100м, 200м та 400м. Тепер Валерія готується до чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, РФР та ураженням опорно-рухового аппарату, який пройде у місті Кропивницький з 09 по 12 липня.

Бажаємо вдалого виступу на чемпіонаті! Впевнено рухатися  тільки вперед! Пишаємося ти гордість школи та нашого міста!

[nggallery id=80]
Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий