Обласний турнір з боксу « Відкритий ринг», присвячений Міжнародному дню захисту дітей

З 1 по 2 червня у м.Вугледар пройшов II обласний турнір з боксу «Відкритий ринг», присвячений  Міжнародному дню захисту дітей серед юнаків 2000-2011 р.н., при підтримці народного депутата України Сажка Сергія Миколайовича. Відкриття обласного турніру, під гімн України, проводив міський голова Сілич Андрій Юрійович , директор спортивної школи Сорока Микола Григорович та директор обласної ДЮСШ Капкан Олена Олександрівна.

Ринг було встановлено у спортивному залі ДЮСШ м.Вугледар , відповідно до правил проведення змагань з боксу. У турнірі взяли участь близько 100 боксерів з таких місць: Мар’їнка, Новогродівка, Волноваха, Гірник, Добропілля, село Причістівка Мар’їнського району, а також місто Вугледар. За час проведення змагань було проведено 80 двобоїв. Вугледарські боксери за два дні змагань здобули: 7 перших, 9 других та 7 третіх місць. За підсумками змагань найкращі результати показали:
І місця — Дорош Вадим, Вологдин Матвій, Авраменко Микита,
Вознюк Анастасія, Куліш Євгеній;

ІІ місця — Чмель Тимофій, Мамай Артем, Доценко Леонід, Белов Олександр, Мельник Єгор, Сулима Давид, Никулин Артем, Кашуба Максим;
ІІІ місця — Могильов Кирило, Ткач Олександр,  Лопаткін Самсон, Каверин Дмитро, Тищенко Руслан – підготував спортсменів тренер Аманмамедов Юнус Аманович.
Вихованці тренера Соколенко Олександра Сергійовича, найкращі результати показали: Тарасенко Єгор, Рубайло Данило – І місця, Прозвитський Давид, Бровенко Артем та Харін Артем – ІІ місця, а Мирошниченко Артем посів ІІІ місце. Нагородження учасників обласного турніру проводив народний депутат України Сажко Сергій Миколайович та заступник міського голови Бочков Андрій Валентинович. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та статуетками.