Змагання «Спортивна родина» у Вугледарі , присвячене Міжнародному дню захисту дітей та Олімпійському дню.

Змагання «Спортивна родина» у Вугледарі , присвячене Міжнародному дню захисту дітей та Олімпійському дню.

2 червня у Вугледарі на майданчику з синтетичним покриттям відбулось змагання « Спортивна родина». За ініціативою тренерів ДЮСШ Вугледара Савчук Андрія Павловича та Савчук Тетяни Володимирівни ( учасники – переможці міських, обласних та Всеукраїнських змагань « Мама, тато, я —  спортивна сім’я”),  організовано справжнє родинне  свято.  Учасниками змагань стали такі родини:  Малиш, Козаченко, Соловей, Нагаєць, Пономаренко, Сорокіних, Черкас, Пасічко, Яхно, Бішовець, Яковченко. Хотілось би зазначити, що кожна дитина з команди – це наймолодші вихованці ДЮСШ відділення з футболу тренера Савчук А.П. Приємною несподіваністю стало, те що відгукнулось аж 11-ть родин, які відразу здобули звання найактивніша, найдружніша, найсміливіша  сім’я  ДЮСШ.

 Спочатку змагань родини представили свої команди, потім за програмою було проведено п’ять спортивних естафет: «Футбол», «Швидкість з м’ячами», « Смуга перешкод», «Бамбінтон», « Єралаш», «Стрибунець». Змагання проходили у надзвичайно позитивному настрою та  неймовірно спортивним азартом.

За підсумками наполегливої боротьби перше місце здобула сім’я Бішовець (папа Олександр, мама Тетяна та син Кирило 2010р.н.), другою стала сім’я Сорокіних (папа Олексій, мама Юлія та син Матвій 2010р.н.), третьою —  сім’я Нагаєць (папа Іван, мама Ірина та син Іван 2011р.н.).

Наприкінці змагань сім’я Савчук оголосила, що місія пошуку спортивної сім’ї міста Вугледара розпочата, бо вже у наступному році вік дитини не дозволяє сім’ї приймати участь в змаганнях. Сім’я  пообіцяла передавати свій досвід наступним родинам і на власному прикладі показувати,  що заняття фізичною культурою та спортом — це цікаво, приємно, корисно та необхідно для здорового й активного життя.

Нагородження учасників змагань проводила Панасенко Альбіна Сергіївна — начальник відділу фізичної культури та спорту Вугледарської міської ради. Вона зазначила, що отримала величезне  задоволення та  веселий і бадьорий настрій. Сім’ї переможці нагороджені грамотами та медалями. Всі учасники грамотами та подарунками.

 

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *