18 тур чемпіонату Донецької області з футболу в старшій віковій групі

13 травня у черговому турі чемпіонату області з футболу в старшій віковій групі команда ДЮСШ Вугледара  приймала команду «Шахтар-юніор»( м. Родинське). Варто зазначити, що ця гра була двох лідерів групи. Матч видався видовищним, обидві команди були налаштовані на перемогу. Перший гол на свій рахунок записали гості, але  наші хлопці відразу відповіли суперникам, потім голи забивалися по черзі один одному і перший тайм закінчився з рахунком 3:3. У другому таймі хлопці були менш активними, цей матч  так і закінчився з рахунком 3:3. Голами відзначилися: Микита Михайленко, Єгор Цимбалюк та Станіслав Захаров. Юнаки 2003-2004 року народження зазнали поразки 0:2. Це була остання гра ІІ кола і за результатами зіграних ігор обидві команди увійшли у фінальну частину Чемпіонату Донецької області з футболу. Ви кращі!!! Бажаємо тільки  перемагати !!!