ХІІІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

ХІІІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

04-06 травня 2018р. у Дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся  традиційний ХІІІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004, 2005-2006, 2007-2009р.н., присвячений  Дню Перемоги  та пам’яті тренера Панасюк Анатолія Микитовича. У змаганнях прийняло участь близько 100 юних борців команд міст Донецької області.

У змаганнях взяли участь близько 100 борців з 7 команд Донецької  області. Під час урочистого відкриття   змагань учасників привітали міський голова Сілич Андрій Юрійович, директор спортивної школи Сорока Микола Григорович  та   Панасюк Василь син Панасюка Анатолія Микитовича. Вони побажали юним спортсменам міцного здоров’я, наснаги, впевненості та нових досягнень. Також участників змагань привітала своїм виступом  танцювальна студія  «Ефект» керівник Світлана Шамаріна.

Спортсмени спортивної школи міста Вугледара за підсумками змагань стали володарями 4 золотих, 6 срібних та 5 бронзових нагород.

 Кращими у своїх категоріях стали: 47 кг – Данило Боцаєв, 50 кг – Станіслав Солопко, 60 кг – Данило Чередник, 67кг  — Кирило Калініченко.

 Срібні медалі завоювали Святослав Горбунов — у ваговій категорії 27кг, Олександр Тимохін — у ваговій категорії 35 кг, Чапля Ілля у ваговій категорії 50кг, Дмитро Сокуренко у ваговій категорії 55кг, Кирило Собещанський у ваговій категорії 60кг та Кирило Прищепа — у ваговій категорії 85 кг.

 Тимур Мамедов у ваговій категорії 27кг, Вадим Глянський та Красовський Олександр у ваговій категорії 35кг, Микита Сібріков у ваговій категорії 55кг, Володимир Радкевич у ваговій категорії 57кг здобули бронзові медалі.

Переможці та призери змагань були нагороджені статуетками, медалями та грамотами.

[nggallery id=36]
Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий