29 березня 2018р. відбувся обласний турнир з боксу

29 березня 2018р. відбувся обласний турнир з боксу

29 березня 2018р. у Мар`їнській районній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся обласний турнир Донецької області з боксу серед юнаків та юначок, організатором якого була Мар`їнська дитячо-юнацька спортивна школа та її тренер Олександр Безродний за підтримки Департаменту освіти та науки Донецької обл., Мар`їнської райдержадміністрації

Не дивлячись на те, що Мар`їнська ДЮСШ знаходиться безпосередньо на лінії зіткнення, на турнір завітали 80 учасників змагань з різних міст Донецької обл.: м.Мірноград, м.Вугледар, м.Селидово, м.Гірник, м.Українськ, м.Новогродівка, м.Волноваха; команди відділення Мар`їнської ДЮСШ: м.Мар`їнка, м.Красногорівка, с.Пречистівка. 

Усіх присутніх на змаганнях привітали директор обласної ДЮСШ департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Капкан та голова Мар`їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та Президент федерації боксу м.Селидово Шостак Олександр Євгенович. Побажали миру, добробуту, благополуччя, процвітання, спортивних досягнень. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Боксери з Вугледару, у цих нелегких двобоях, завоювали призові місця: 

Зубенко Іван — I місце 
Голуб Олександр — II місце 
Тарасенко Єгор — II місце 
Бровенко Артем — II місце 
Матвієнко Марат — II місце

Дорош Вадим — I місце 

Каверін Дмитро — I місце 

Кашуба Максим — I місце 

Тищенко Руслан — I місце 

Ткач Олександр — I місце 

Суліма Давид — II місце

Маргарян Арно — II місце

Бєлов Олександр — II місце

Если вам понравилась статья, поделитесь ею в соц. сетях:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *