Гліб Скорофатов —  бронзовий  призер Чемпіонату Європи серед кадетів! Вітаємо!!! Завдяки своїй наполегливості, витримки, працелюбності Гліб гідно дійшов до змагань такого рангу. Ти кращий!!! Ти гордість спортивної школи та нашого міста! Також вітаємо Гліба  з виконанням звання Майстра Спорту України з греко-римської боротьби.  Тепер вболіваймо за тебе на чемпіонаті світу.читати далі :

У місті Харкові з 9 по 11 травня пройшов командний чемпіонат Харківської області з греко- римської боротьби серед кадетів 2003-2004 р.н. За збірну команду Донецької області виступав наш вихованець Кирило Калініченко у ваговій категорії 52кг і посів І місце здобувши чотири перемоги. У першій сутичці він подужав борця з Харкова,читати далі :

04-06 травня 2018р. у Дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся  традиційний ХІІІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004, 2005-2006, 2007-2009р.н., присвячений  Дню Перемоги  та пам’яті тренера Панасюк Анатолія Микитовича. У змаганнях прийняло участь близько 100 юних борців команд міст Донецької області. У змаганнях взяли участь близько 100 борців з 7читати далі :

12-14 квітня у с.Васильківка відбувся ХХХVІІІ-ий  міжнародний  турнір з греко-римської боротьби. Вугледарські спортсмени здобули срібну та дві бронзові медалі. Данило Боцаєв посів ІІ місце, а Кирило Калініченко та Артем Голуб ІІІ місця. Микола Анцибор  виборов приз за кращу техніку серед усіх учасників турніру. За крок до медалей зупинилися Максим Міколута,читати далі :

             З 1 по 4 квітня у м.Рівне пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. З нашого міста виступали Кирило Калініченко, Кирило Прищепа, Данило Боцаєв представляючи Донецьку область. У ваговій категорії до 52 кг Калініченко Кирило впевнено дійшов до фіналу вигравши 4 сутички достроково,читати далі :

В місті Костянтинівка пройшли регіональні змагання з боротьби греко-римської: 16-17 березня більше сотні спортсменів змагалось за нагороди чемпіонату Донецької області серед юнаків 2003-2004 років народження. Спортивний комплекс «Олімп» зібрав команди з Краматорська, Костянтинівки, Волновахи, Вугледару, Маріуполя, Слов’янська, Дружківки, Володимирівки Волноваського району, Костянтинівського району. Наші хлопці під керівництвом тренерів Поваляєва С.Л.читати далі :

Вітаємо Чемпіона України з греко-римської боротьби серед кадетів Скорофатова Гліба, вихованця ДЮСШ, який переданий у спортивний ліцей м.Біла Церква для подальшого удосконалення спортивної майстерності. Бажаємо успіхів, працювати і йти далі!. Це тільки початок! Удачі на чемпіонаті Європи!читати далі :

13-14 січня у місті Маріуполь  відбувся Чемпіонат Донецької області з боротьби греко-римської серед кадетів. Під керівництвом тренера Даниленко І.О. борець Калініченко Кирило кандидат у майстри спорту України  посів І місце та виборов право участі на Чемпіонаті України, який пройде з 01 по 03 лютого у м. Черкаси. Кирило здобув 4читати далі :