Вітаємо Чемпіона України з греко-римської боротьби серед кадетів Скорофатова Гліба, вихованця ДЮСШ, який переданий у спортивний ліцей м.Біла Церква для подальшого удосконалення спортивної майстерності. Бажаємо успіхів, працювати і йти далі!. Це тільки початок! Удачі на чемпіонаті Європи!читати далі :

13-14 січня у місті Маріуполь  відбувся Чемпіонат Донецької області з боротьби греко-римської серед кадетів. Під керівництвом тренера Даниленко І.О. борець Калініченко Кирило кандидат у майстри спорту України  посів І місце та виборов право участі на Чемпіонаті України, який пройде з 01 по 03 лютого у м. Черкаси. Кирило здобув 4читати далі :

02 грудня відбулася першість міста Вугледара з греко-римської боротьби серед дітей 2010-2011 років народження. Для наймолодших борців це були перші змагання в їхньому житті. На початку змагань головний суддя Поваляєв Сергій Леонідович запропонував провести загальну розминку. Хлопці із задоволенням показували свої вміння перед батьками, а їх у спортивному залі зібралосячитати далі :

  З 31.10.17р. по 02.11.17р. у м. Біла Церква пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. З нашого міста представляв Донецьку область Калініченко Кирило під керівництвом тренера Даниленко І.О.          Кирило показав дуже достойну боротьбу, але зупинився за крок до медалі. У першій сутичці спортсмен впевнено переміг борця зчитати далі :

ГРЕКО-РИМСКАЯ БОРЬБА    03 октября 2015 года прошел Чемпионат Донецкой области по греко-римской  борьбе среди кадетов 1999-2000 г.р. в г. Мариуполь.   ПОЗДРАВЛЯЕМ!   Компана Андрея за занятое I место Бережного Ивана за занятое II место Васюка Олега за занятое III место Жадана Александра за занятое III место    читати далі :